Kader Pin Kodu

Her insanın doğum tarihinin, kan grubunun, isminin, parmak izinin hatta geçmiş karmalarının ve potansiyel geleceğinin birleşiminden oluşan, özgür iradenin yansımasıyla değişme ve gelişme eğiliminde, canlı bir barkodu vardır.

Dünyada her şey bir kural içindeyse, çekim yasası, kader, karakter çeşitliliği gibi konuların da bir sistematik kuralı olabileceği, hatta olması gerektiği fikrinden yola çıkarak, insanoğlu yıllarca doğum tarihlerine, isimlerindeki harflere, kan gruplarına göre kategorize edilmeye çalışılmış ve bu verilerden genel yargılar üretilmiştir.

Her insan özeldir, tektir, biriciktir. Tüm bu genellemeleri ve kategorileri birleştirirsek, sonuç yine insanın özel ve tek olduğu gerçeğine çıkar. Her insanın doğum tarihinin, kan grubunun, isminin hatta geçmiş karmalarının ve potansiyel geleceğinin birleşiminden oluşan, özgür iradenin yansımasıyla değişme ve gelişme eğiliminde, canlı bir barkodu vardır. Doğum tarihiniz, isminiz, kan grubunuz aynı olan bir insanla bile karmalarınız, dış görünüşünüz, tekamül hızınız yönünden ayrışırsınız.

Rezervasyon için 0530 181 44 73 – 0532 391 24 25 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.